Atrakcje Zielonego Zakątka – wakacje z dziećmi w Chłapowie

Aby zapewnić Gościom odwiedzającym nadmorski Zielony Zakątek najwyższy poziom obsługi i jak najbardziej komfortowy pobyt, nieustannie wprowadzamy do już istniejącego szeregu udogodnień nowe rozwiązania oraz realizujemy Państwa sugestie.

Na terenie obiektu znajduje się recepcja dla naszych Gości. Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu w razie jakichkolwiek trudności. Dodatkowo, dla Państwa bezpieczeństwa, Zielony Zakątek jest obiektem monitorowanym oraz chronionym przez agencję ochrony. Samochody naszych Gości znajdują się na ogrodzonym i oświetlonym parkingu.

Na terenie całego obiektu jest dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Zielony Zakątek powstał z myślą o rodzinach wypoczywających z dziećmi. Państwa pociechom nie grozi nuda: przygotowaliśmy dla nich bawialnię, cztery place zabaw, pokój komputerowy, dostępne do wypożyczenia rowery oraz boisko do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej. Wiemy, że dzieci uwielbiają zabawę na trampolinach, dlatego w ogrodzie otaczającym nasze wolnostojące domki letniskowe i ośrodek, na najmłodszych czekają duże batuty, które zapewnią im moc radości.

W ramach oferty nasi Goście mają do dyspozycji ogólnodostępną strefę fitness z zestawem urządzeń do ćwiczeń. Zapewniamy także miejsce do grillowania.

Atrakcyjna lokalizacja Zielonego Zakątka – jesteśmy położeni w Chłapowie, bardzo blisko Władysławowa – sprzyja licznym wycieczkom. Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi przez nas atrakcjami okolicy, które umilą Państwu czas np. wówczas, gdy pogoda nie będzie akurat zachęcała do plażowania.