Willa Zielony Zakątek: wczasy blisko Władysławowa – kontakt

Willa Zielony Zakątek w Chłapowie koło Władysławowa czeka na tych z Państwa, którzy szukają pensjonatu lub domków letniskowych nad morzem, położonych w cichym i spokojnym, a jednocześnie nowoczesnym i atrakcyjnym miejscu. Dbamy o to, by nasz ośrodek był idealnym miejscem na komfortowy wypoczynek z dziećmi, dlatego w zadbanym ogrodzie, otaczającym nasze domki letniskowe, stworzyliśmy dla najmłodszych dużą przestrzeń do zabawy. Wierzymy, że nasze nowocześnie wyposażone domki oraz wygodne pokoje gościnne spełnią Państwa wymagania, a Zielony Zakątek stanie się miejscem, do którego chętnie Państwo powrócą.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące oferty: szczegółów wynajmu czy dojazdu. Zachęcamy do  kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza.

Zapraszamy do rezerwacji terminu wczasów!

Chłapowo
ul. Górnicza 27
84-120 Władysławowo

telefon: (58) 674 05 41
fax: (58) 674 29 79
tel. komórkowy: 889 247 064

Możesz także skontaktować
się z nami mailowo wypełniając
poniższy formularz.

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres (jpotryk@wp.pl) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Administratorem danych osobowych jest Wynajem domkow letmiskowych I pokoi Jan Potrylkus z siedzibą w: ul. Górnicza 27, 84-120 Władysławowo