Domki letniskowe dla rodzin z dziećmi Władysławowo

Serdecznie witamy i zapraszamy Państwa na wypoczynek do nadmorskiej
miejscowości Chłapowo, w gminie Władysławowo.

Kompleks wypoczynkowy Zielony Zakątek składający się z willi oraz domków letniskowych, usytuowany jest na skraju miejscowości, 15-20 min. do morza, idąc spacerkiem przez malowniczy Wąwóz Chłapowski „Rudnik“.

Dom wraz z domkami letniskowymi znajduje się na dużej, ogrodzonej posesji ogrodzie (10 000 m2), tworzącej swoistą oazę zieleni poprzeplatanej różnymi gatunkami kwiatów, drzew i krzewów. Gwarantujemy Państwu ciszę i spokój oraz doskonałe warunki dla rodzin z dziećmi. Na posesji znajduje się bezpłatny, oświetlony i monitorowany parking, trzy place zabawdla dzieci, doskonałe warunki do gier na świeżym powietrzu (piłka: siatkowa, nożna, koszykówka oraz badminton). Oddajemy również do Państwa dyspozycji oszkloną oranżerię (ogród zimowy). W obiekcie (recepcja, budynek główny) oferujemy bezprzewodowy dostęp do internetu. Dla naszych gości bezpłatnie przygotowaliśmy rowery górskie na długie wycieczki po wspaniałej okolicy.

Naszym gościom oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe oraz miłą rodzinną atmosferę, ciszę i spokój, czyste – przesycone jodem powietrze. Duży, pełen bujnej zieleni ogród otaczający domki pozwoli na pełny relaks i wypoczynek od trudów dnia powszedniego.